مبلمان شهری

کاتالوگ محصولات

مبلمان شهری شاخه اصلی کسب و کار ماست که برای سالهای زیادی در طراحی و ساخت محصولات آن تلاش کرده ایم . شما می توانید برای پاسخ به نیاز توسعه در مناطق شهری خود، از پیشنهاد های مبلمان شهری پارس استفاده کنید. ما همواره درحال تلاش برای اصلاح محصولات هستیم و پیشنهادهایمان را گسترش می دهیم. ما با اشتیاق محصولات خود را طراحی و با بالاترین کیفیت براساس سال ها تجربه و مراقبت از جزئیات کاربردی طرح ، تولید می کنیم . مبلمان شهری پارس تجهیزات کاملی را برای مناطق شهری ارائه می دهد. نیمکت ها و دیگر محصولات ما برای خیابان های شهر، پارک ها، همچنین برای قسمت های عمومی داخل ساختمان ها طراحی شده است. پیشنهاد ما برای شما در سبک مدرن و محصولات متنوع در دسترس است که میتوانید آن ها در کاتالوگ محصولات مبلمان شهری پارس ملاحظه بفرمایید.

محصولات ما درانواع مواد و سبک طراحی، دردسترس هستند .قیمت ها بر اساس گزینه های انتخاب شده در ساخت آنها ، تعیین می گردد.ما درحال ایجاد مدلهای زیبا، پایدار وعملکردی هستیم که به محیط اطرافمان نفع برساند. ما طیفی از گزینه های نیمکت و نشیمن را در مواد مختلف از جمله : آهن ،فولاد، چدن، چوب ، سنگ و بتن می سازیم.

نیمکت ها شامل: نیمکت خیابانی، نیمکت پارکی ، نیمکت پیک نیک ، نیمکت باغ، نیمکت مدولار، نیمکت شهری، نیمکت مدرن و نیمکت کلاسیک هستند. شما می توانید نیمکت را بر اساس دسته بندی مواد ساخت ، ملاحظه نموده و کد رنگ مورد نظرتان را نیز ازصفحه پالت رنگ RAL انتخاب بفرمایید .انواع نیمکت

فلزی بتنی سنگی چوب فلز تمامی محصولات

مبلمان شهری پارس

لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید

نام و نام خانوادگی*  
موبایل*  
ایمیل